BLOGAS

Sodininko tinklaraštis

Agurkų auginimas pakeltose lysvėse 0
Kuris gi šalia namų turintis daržą neaugina agurkų? Greičiausiai, vienetai... Šios daržovės žavi tuo, jog nereikalauja daug laiko indėlio, auga sparčiai ir paprastai dovanoja gausų derli..
Ką daryti su eglute pasibaigus šventėms? 0
Ką daryti su eglute pasibaigus šventėms? Per žiemos šventes įprasta puošti Kalėdų eglutes ar kėnius. Žinoma, jie suteikia mums daug džiaugsmo ir grožio namams. Tačiau šv..
Sausio mėnesio sodo ir daržo darbai 2021m. 0
Sausio mėnesio darbai ruošiantis artėjančiam sezonui: Laistykite, purkškite kambarinius augalus, daigus. Sėkite lapines daržoves šildomiems šiltnamiams. Sėkite, sodin..
Kompostavimas 0
Ar verta įsirengti komposto dėžę savo sode, darže? Žinoma, verta. Kodėl? Nes daržo kompostas yra pati geriausia terpė auginti augalus. Jame yra visų maistingųjų medžiagų augalams augti, jis purus i..
Kodėl verta lysves pasiruošti rudenį? 0
Ruduo – pats tinkamiausias metas lysvių įrengimui, paruošimui ir planavimui. Kodėl reikia planuoti rudenį? Rudenį yra labai svarbu paruošti žemę pavasariniam sodinimui. Laiku pa..
Vermikulitas sodininkystėje ir daržininkystėje 0
Pagrindiniai vermikulito panaudojimo būdai ir nauda Dirvožemio papildas: Vermikulitas puikiai tinka tiek sunkiam, tiek lengvam, smėlingam dirvožemiui. Vermikulito dėka vyksta geresnė augalų &sca..
Tinkamiausias takas sodui ir daržui 0
Mes labai dažnai pagrindinį dėmesį skiriame, kokios turėtų būti pakeltos lysvės darže, kaip sėti veją, formuoti alpinariumus, ir nesusimąstome kokius takus, takelius reiktų įsirengti, kad mums būtų pa..
Kas yra Vermikulitas? Atsakome. 0
Vermikulitas yra mineralas, kuris po apdorojimo tinkamoje temperatūroje virsta puria, biria medžiaga. Vermikulitas yra organiškai grynas mineralas, kuris susidaro žemės gelmėse. Po apdorojimo t..
Nematomi slapukai - atitvarai 0
Plastikiniai atitvarai  skirti kurti estetišką ir tvarkingą vaizdą sode, darže, gėlyne, kapuose. Jų pagalba galima atskirti  veją nuo mulčo (žievės), dekoratyvinę skaldelę nuo gėlyno ..
Plastikinių bortų montavimas aplink medį. Kaip formuoti ratus? 0
Kaip ir kiekvieną sezoną vėl sulaukiame klausimų apie ratų iš plastikinių bortų formavimą. Sukūrėme trumpą video filmuką, kuriame aiškiai parodome žingsnius kaip formuoti ratus. Plast..
Trumpai apie šliužus 0
1 lygu 200?! Štai tokia matematika. Auga ir dauginasi kaip pašėlę. Jau tikriausia supratot tai sodų ir daržų pabaisiukai – Arion lusitanicus, sinonimas Arion vulgaris. Tai luzit..
Pakeltos lysvės- apie viską nuo pradžių. 0
Pakeltos lysvės gali būti pagamintos iš medienos, plastiko, blokelių, plytų. Svarbiausia, kad pakeltos lysvės derėtų prie jūsų sodo ar daržo aplinkos. Labai patogu kai lysves galima perne&scaro..
Rašyk
Skambink