BLOGAS

Sodininko tinklaraštis

Rudens darbai darže, sode ir gėlyne. 0
Darže Į likusias tuščias daržo lysves pasėkite žalumynų: gražgarsčių (lengvai ištveria ir vėsesnius orus), ridikėlių, lapinių burokėlių, krapų, salotinių sultenių arba sideratinių ..
Žieminių česnakų sodinimas 0
Česnakas - tai labai vertingas vaistinis, sveikatą gerinantis augalas. Česnakas plačiai naudojamas ir maisto ruošimui kaip prieskonis, gerinantis patiekalo aromatą ir skonį. Pagrindinė š..
Liepos mėnesio darbai sode ir darže. 0
Laistykite ir purkškite augalus Nuo liepos vidurio galite genėti vaismedžius. Pašalinkite metūglius. Taip pat galite skiepyti jaunas vasarines ir ankstyvąsias rudenines kriauše..
Rugpjūčio mėnesio darbai sode ir darže. 0
Sodinkite, pikuokite lapines daržoves Nuėmus derlių į likusias tuščias lysves pasėkite žalumynų: rūgštynių, špinatų, ridikėlių, lapinių burokėlių, krapų, salotų arba sideratini..
Viskas apie vynuoges: sodinimas, dauginimas, priežiūra 0
Dėl šiltėjančio klimato iš pietų kraštų kilę vynmedžiai šiandien yra puikiai prisitaikę auginimui mūsų šalyje. Lietuvoje gali būti auginamos ir desertinės, ir vyninė..
Birželio mėnesio darbai sode ir darže 0
Pirmomis birželio mėnesio dienomis sėkite, sodinkite ir pikuokite lapines daržoves: špinatus, salotas, salierus ir kt. Pjaukite ir tręškite veją. Purkškite augalus, genėkite gyvat..
Vermikulitas sodininkystėje ir daržininkystėje 0
Pagrindiniai vermikulito panaudojimo būdai ir nauda Dirvožemio papildas: Vermikulitas puikiai tinka tiek sunkiam, tiek lengvam, smėlingam dirvožemiui. Vermikulito dėka vyksta geresnė augalų &sca..
Tinkamiausias takas sodui ir daržui 0
Mes labai dažnai pagrindinį dėmesį skiriame, kokios turėtų būti pakeltos lysvės darže, kaip sėti veją, formuoti alpinariumus, ir nesusimąstome kokius takus, takelius reiktų įsirengti, kad mums būtų pa..
Kas yra Vermikulitas? Atsakome. 0
Vermikulitas yra mineralas, kuris po apdorojimo tinkamoje temperatūroje virsta puria, biria medžiaga. Vermikulitas yra organiškai grynas mineralas, kuris susidaro žemės gelmėse. Po apdorojimo t..
Nematomi slapukai - atitvarai 0
Plastikiniai atitvarai  skirti kurti estetišką ir tvarkingą vaizdą sode, darže, gėlyne, kapuose. Jų pagalba galima atskirti  veją nuo mulčo (žievės), dekoratyvinę skaldelę nuo gėlyno ..
Plastikinių bortų montavimas aplink medį. Kaip formuoti ratus? 0
Kaip ir kiekvieną sezoną vėl sulaukiame klausimų apie ratų iš plastikinių bortų formavimą. Sukūrėme trumpą video filmuką, kuriame aiškiai parodome žingsnius kaip formuoti ratus. Plast..
Trumpai apie šliužus 0
1 lygu 200?! Štai tokia matematika. Auga ir dauginasi kaip pašėlę. Jau tikriausia supratot tai sodų ir daržų pabaisiukai – Arion lusitanicus, sinonimas Arion vulgaris. Tai luzit..
Rašyk
Skambink