BLOGAS

Sodininko tinklaraštis

2021-ųjų tendencijos daržininkystėje ir sodininkystėje 0
2021-ųjų tendencijos daržininkystėje ir sodininkystėje   Gyvename moderniame pasaulyje, kur naujausios technologijos nenutrūkstamai dovanoja vis daugiau galimybių. Neaplenkia jos ir sodinin..
Agurkų auginimas pakeltose lysvėse 1
Kuris gi šalia namų turintis daržą neaugina agurkų? Greičiausiai, vienetai... Šios daržovės žavi tuo, jog nereikalauja daug laiko indėlio, auga sparčiai ir paprastai dovanoja gausų derli..
Augalų harmonija lysvėje - Daržo kaimynai 0
Puikiai žinome, kad augalui augti reikia derlingos žemės, šviesos ir drėgmės. Ar svarbu sodinant daržovių daigus vieną šalia kito, atkreipti dėmesį į tai kokį augalą – kaimyną paso..
Balandžio mėnesio darbai sode ir darže 2021m. 0
Balandžio mėnesį sode ir darže laukia šie darbai: Tvarkykite sodą, genėkite vaismedžius, vaiskrūmius. Tvarkykite sodo aplinką. Pasirūpinkite veja. Puikus laikas aeruoti veją. Aeruoti r..
Braškių sodinimas pavasarį 0
Braškių sodinimas pavasarį: ką reikia žinoti? Greičiausiai nesuklysime pasakę, jog braškės yra vienos populiariausių uogų lietuvių daržuose. Nors jas auginti nėra sudėtinga ir dedant,..
Daigų auginimas namuose - patarimai ir idėjos 0
Daigų auginimas namuose Nors už lango pats žiemos vidurys ir kaip reikiant spaudžia šaltis, vis tik jau galima pradėti ruoštis pavasariniam daigų auginimui namuose. Juk net nespėsite ..
Kovo mėnesio darbai sode ir darže 2021m. 0
Štai ir pavasaris! Kovo mėnesį būtina atlikti šiuos darbus savo sode ir darže: Sėkite, sodinkite, pikuokite daigus. Tvarkykite sodą, genėkite vaismedžius, vaiskrūmius. Išpja..
Ką daryti su eglute pasibaigus šventėms? 0
Ką daryti su eglute pasibaigus šventėms? Per žiemos šventes įprasta puošti Kalėdų eglutes ar kėnius. Žinoma, jie suteikia mums daug džiaugsmo ir grožio namams. Tačiau šv..
Pomidorų laistymas mielėmis 1
Pomidorų laistymas mielėmis: ką reikia žinoti? Pomidorai yra labai populiari ir vertinga daržovė Lietuvoje. Pomidoruose yra įvairių mineralinių medžiagų, vitaminų, cukraus, organinių rūgščių..
Sausio mėnesio sodo ir daržo darbai 2021m. 0
Sausio mėnesio darbai ruošiantis artėjančiam sezonui: Laistykite, purkškite kambarinius augalus, daigus. Sėkite lapines daržoves šildomiems šiltnamiams. Sėkite, sodin..
Vasario mėnesio darbai sode ir darže 2021m. 1
Vasario mėnesį ruoškimės pavasariui, sode ir darže patariame atlikti šiuos darbus: Laistykite, purkškite augalus, daigus. Sėkite, sodinkite prieskoninius augalus ant palangė..
Kompostavimas 0
Ar verta įsirengti komposto dėžę savo sode, darže? Žinoma, verta. Kodėl? Nes daržo kompostas yra pati geriausia terpė auginti augalus. Jame yra visų maistingųjų medžiagų augalams augti, jis purus i..
Rašyk
Skambink