Kodėl reikia apželdinimo specialisto?

Autorius: SODAS DARŽAS : Patarimai sodininkams : Komentaras: 0 favorite Paspaudimai: 869

Turime begalę idėjų kaip turėtų atrodyti mūsų sodai, daržai ir kiemai. Apželdinimo specialistai Jums padės perkelti svajonių sodus iš vaizduotės tiesiai į realybę!

Visi norime gyventi išskirtinio grožio aplinkoje, kuri sukelia jaukumo ir namų jausmą. Daugelis iš mūsų turime begalę idėjų, kaip galėtų atrodyti svajonių sodas ar kiemas. Tačiau kaip tas idėjas įgyvendinti ir perkelti į erdvę? Bandykime kreiptis į profesionalus!

Kodėl darbus verta patikėti apželdinimo specialistams?

Planuojant ir atliekant teritorijos gerbūvio sutvarkymo ir apželdinimo darbus reikia tinkamai įvertinti turimos vietos plotą, dirvožemį, reljefiškumą, padėtį pasaulio šalių atžvilgiu. Turi būti tinkamai ir skoningai parinkti augalai ar jų grupės, parinkta teisinga vieta vejai, alpinariumui, gėlynui, gyvatvorei. Taip pat labai svarbu atsižvelgti į žmonių, kurie gyvens toje aplinkoje norus, lūkesčius, pomėgius. Tam, kad įgyvendinti šiuos tikslus, reikalingas tinkamas išsilavinimas, žinios, patirtis, patikima komanda.

Dirbdamos kartu su klientu, apželdintojų komandos profesionaliai sudarys sklypo apželdinimo planą, sukomplektuos ir pristatys visas papildomas medžiagas, įrengs veją, gėlyną, alpinariumą, sumontuos laistymo sistemą, sukomplektuos dekoratyvinių augalų visumą, juos pasodins ir pasirūpins tolimesne priežiūra.

TOP apželdintojai Lietuvoje:

Apželdintojai Vilniuje

Apželdintojai Kaune

Apželdintojai Klaipėdoje

Komentarai

Jūsų komentaras

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis