Vermikulitas augintiniams. Hobis.

Vermikulitas augintiniams. Hobis.

Išbandykite vermikulitą ir terariumuose, akvariumuose. Natūralus mineralas, be jokių cheminių priedų, puvinio ar pelėsio labai patiks ir Jūsų augintiniui.

HOBIS

Vermikulitas-  natūralus mineralas ir yra puiki terpė vėžlių, gyvačių ir driežų terariumuose. Jis yra sterilus, turi unikalias savybes ir puikią šilumos izoliaciją, sugeria ir išlaiko drėgmę, todėl idealiai tinka roplių kiaušinių inkubavimo laikotarpiui. Vermikulitas geras priedas sausumos gyvūnų, netoreluojančių sausros, gruntui. Tai skorpionai, tarantulai, varles, vėžliai, iguanos.

Natūralios rudos aukso spalvos vermikulitas puikiai tinka ekzotiškų roplių dekorui. Taip pat vermikulitas gerai tinka akvariume kaip substratas vandens augalams. Vermikulitas išsaugo augalus rekiamoje padėtyje, stiprina šaknų sistemą, kuri leidžia jiems greičiau augti, padidina augalų gebėjimą įsisavinti maistines medžiagas. Vermikulitas yra sterilus, jame nėra cheminių priedų, nėra puvinio ir pelėsio.

EKOLOGIJA. UNIVERSALUS MINERALINIS SORBENTAS

Vermikulitas – universalus mineralinis sorbentas. Jis sėkmingai naudojamas:

  •     kaip filtro sorbentas nuotekoms iš elektrinių ir pramonės bei komunalinių įmonių;
  •     kaip filtravimo medžiaga buitiniuose nuotekų valymo įrenginiuose;
  •     kaip naftos išsiliejimo pašalinimo sorbentąs;
  •     kaip teršalų sorbentas drenažo grioviuose;
  •     kaip priedas, skirtas kompostų kenksmingų dujų išmetimui sumažinti;
  •     kaip paviršiaus apdorojimo medžiaga vietose, kuriose gali būti sunkiųjų metalų patekimas į dirvožemį ar vandens telkinius;
  •     kaip organinių ir toksiškų skysčių pašalinimo iš kietų paviršių ir vandens rezervuarų paviršiaus sorbentas.

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink